Wydarzenia

21-latek odpowie za posiadanie narkotyków

Funkcjonariusze z wydziału kryminalnego ropczyckiej komendy Policji zatrzymali 21-latka, który posiadał narkotyki. Podczas kontroli, ujawnili przy nim marihuanę, mefedron oraz tabletki extasy. Mężczyzna przyznał się do zarzutu posiadania środków odurzających. Grozi mu nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

W połowie kwietnia br., policjanci z wydziału kryminalnego ropczyckiej komendy, uzyskali informację o mężczyźnie, który może posiadać przy sobie narkotyki. Realizując czynności w tej sprawie, na terenie jednej z miejscowości naszego powiatu, zauważyli samochód, a w nim, osobę która odpowiadała rysopisowi.

W pojeździe przebywał 21-letni mieszkaniec powiatu ropczycko-sędziszowskiego. Podczas kontroli policjanci ujawnili przy nim znaczne ilości środków odurzających, w postaci marihuany, mefedronu oraz tabletek extasy.

Na podstawie zebranego materiału dowodowego, wszczęto śledztwo i przedstawiono mężczyźnie zarzut posiadania środków odurzających. 21-latek przyznał się do stawianego zarzutu. Za to przestępstwo grozi mu kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

Prokurator zastosował wobec podejrzanego środki zapobiegawcze w postaci dozoru policji.

Nagranie audio 21-latek odpowie za posiadanie narkotyków- mówi st. sierż. Agnieszka Olszowy-Szydło

Pobierz plik 21-latek odpowie za posiadanie narkotyków- mówi st. sierż. Agnieszka Olszowy-Szydło (format mp3 - rozmiar 664.61 KB)

Powrót na górę strony